Гвардіола побоюється технічних бразильців “Шахтаря”

Гвардіола побоюється технічних бразильців

Головний тренер іспанської “Барселони” Хосеп Гвардіола з насторогою сприйняв результати жеребкування 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, згідно з яким каталонці зустрінуться з донецьким “Шахтарем”.

“Наш суперник був чемпіоном Ліги Європи, ми ледве їх обіграли в Суперкубку УЄФА. Цього року “Шахтар” програв лише “Арсеналу”, який на той час був на ходу. Це дуже сильна команда, в якій грають технічні бразильці”, – заявив Гвардіола в інтерв’ю іспанському Eurosport.

Наставник “Барселони” також добре відгукнувся і про головного тренера “гірників” Мірчу Луческу: “Я знаю, що у них великий тренер. У мене дуже гарні відносини з Луческу, ми часто зідзвонюємося з ним”.

За словами Хосепа Гвардіоли, його підопічні не повинні розслаблятися ні на хвилину в майбутньому протистоянні з “Шахтарем”.

“Нам потрібно показати хорошу гру, щоб забезпечити собі результат у першому матчі. Адже кожен поєдинок в Лізі чемпіонів це як гра на виживання. Якщо ми сьогодні програємо, то завтра вже можемо попрощатися з турніром”, – додав тренер “Барселони”.

Не забув Гвардіола сказати пару слів і про Дмитра Чигринського, який раніше виступав за каталонців: “Я знаю, що він непогано виступає за “Шахтар”. Це гравець хорошого рівня і він щасливий в Донецьку”.

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться для отправки комментария.